Nie da się ukryć, że najpyszniejsze ciasta domowe, to często te najbardziej pracochłonne. Nasze mamy i babcie niekiedy spędzały w kuchni długie godziny, aby przygotować dla rodziny wyjątkowe wypieki. Unikalne przepisy niekiedy wymagają sporządzenia kruchego ciasta na gotowanych żółtkach czy długotrwałego ucierania, nie mówiąc już o udekorowaniu takiego cukierniczego arcydzieła. Chociaż z rozrzewnieniem wspominamy smaki dzieciństwa, dziś mało kto ma czas, aby samodzielnie przygotować ciasto, takie jak szarlotka czy sernik mango. Na szczęście my robimy to zawodowo i to z takim oddaniem, jakbyśmy piekli dla naszych bliskich. Po dobre ciasta domowe zajrzyjcie do Krakowa.

Dobre ciasta domowe – odwiedź Kraków lub zamów u nas

Babka Cafe to cukiernia oraz piekarnia, w której przygotowujemy, oparte o autorskie receptury, pyszne wypieki z rzemieślniczym zacięciem. Troszczymy się o to, aby wszystkie ciasta domowe, które u nas powstają, były upieczone ze świeżych składników wysokiej jakości, dlatego zakupy robimy w zaufanych sklepach u lokalnych dostawców. Naszą dbałość o ten aspekt widać szczególnie w ciastach, takich jak szarlotka z renety, do której tworzenia wykorzystujemy wyselekcjonowane jabłka. Wiemy też, które smaki należą do waszych ulubionych, dlatego nie stronimy także od egzotycznych owoców i mamy w ofercie orzeźwiający sernik mango. Spróbujcie także koniecznie naszej interpretacji ciasta czekoladowego z idealnie wyważonym poziomem słodyczy oraz sernika oreo z dodatkiem malin.

Nowoczesna cukiernia – ciasta domowe na dowóz

Nasze ciasta domowe czekają na was w Krakowie, jednak jeśli nie dacie rady złożyć wizyty w Babka Cafe, możecie również odwiedzić naszą wirtualną cukiernię. W sklepie internetowym czeka na was pyszne ciasto szarlotka czy kilka rodzajów sernika. Dostarczamy na terenie Krakowa. Sprawdźcie naszą ofertę i zamówcie nasze słodkości z dostawą pod drzwi. Sprawdzają się na wyjątkowe okazje i wizyty gości, ale tak naprawdę można cieszyć się nimi w każdych okolicznościach.

Zobacz nasze słone konkrety – kulebiaka z kapustą i grzybami!

Zapraszamy zarówno do krakowskiej cukierni, jak i na naszą stronę!