Jakie macie zwyczaje śniadaniowe? Jecie na szybko przygotowaną kanapkę czy starannie układacie pomidora na liściu sałaty? A może preferujecie raczej pajdę chleba pszenno żytniego ze smalcem? Każdy z nas ma swoje rytuały, zależne od nawyków czy nastroju, jednak niewiele jest osób, które nie oblizałyby się na myśl o pysznym domowym chlebie z chrupiącą skórką. Świeże pieczywo to podstawa dobrego śniadania, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też w naszej rzemieślniczej piekarni, co rano szykujemy dla was domowy chleb wieloziarnisty, żytni razowy i nie tylko. Zajrzyjcie rano do Babka Cafe lub zamówcie u nas chleb z dowozem na terenie Krakowa.

Pyszny domowy chleb z chrupiącą skórką – arcydzieło naszej piekarni

Nasze babcie potrafiły wypiekać najsmaczniejsze pieczywo, którego smaku nie da się łatwo powtórzyć. My jednak jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i dlatego inspirujemy się bardzo mocno tradycyjnymi przepisami. Zaangażowanie w odtwarzanie babcinych receptur, pasja oraz zamiłowanie do domowych wypieków, przekładają się na powstanie pysznego chleba domowego. Znajdziecie u nas tradycyjne bułeczki z dodatkiem gotowanych ziemniaków czy chleb pszenno żytni z orzechami włoskimi, które zachwycą was smakiem i aromatem. Spróbujcie także naszego chleba żytnio razowego albo świeżego bochenka z ziarnami i przekonajcie się, jak bardzo możecie dzięki temu urozmaicić wasze śniadaniowe menu.

Polecamy również domowe przetwory.

Chleb pszenno żytni, żytni razowy i inne – sposób na pyszne kanapki

Nasze pieczywo, w tym także pyszny domowy chleb z chrupiącą skórką, bułeczki czy bagietki, pieczemy tak jak babcia przykazała. Oznacza to, że w trosce o wasze zdrowie, unikamy zbędnych dodatków i ulepszaczy, które mogłyby pogorszyć jakość wypieków. W świeże i jakościowe składniki wyposażają nas lokalni dostawcy. Dla nas chrupiący domowy chleb to przede wszystkim pożywne, pachnące i rumiane bochenki, które świetnie się komponują z samym masłem, z wędliną czy ze słodką konfiturą. Znajdziecie je u nas w piekarni, ale jeśli jesteście z Krakowa, możecie także dokonać zamówienia w sklepie internetowym. Zapraszamy!