W Babka Cafe kochamy słodycze, ale jesteśmy także koneserami pieczywa oraz wytrawnych wypieków. Dlatego właśnie przygotowaliśmy naszą kolekcję słonych konkretów, jako propozycję dla osób, które zamiast ciasteczek, wolą przekąsić coś pożywnego, co będzie smaczne i zapełni brzuch. Prym wiodą tutaj przede wszystkim inspirowane rosyjską kuchnią wypieki, a szczególnie, uwielbiany przez naszych stałych bywalców, kulebiak z kapustą i grzybami. Wypróbujcie także inne odmiany tej przekąski i sprawdźcie, dlaczego warto w nich zasmakować.

Tradycyjny rosyjski przysmak, którego musisz spróbować – kulebiak z mięsem lub warzywami

Kulebiak z mięsem albo warzywami to potrawa, którą podpatrzyliśmy u naszych rosyjskich sąsiadów. Jest to swego rodzaju pieróg z ciasta drożdżowego lub kruchego, który z powodzeniem może stanowić alternatywę dla klasycznego wigilijnego pasztecika. Pracownia Babka Cafe, w której powstają nasze wypieki, znana jest przede wszystkim z autorskich przepisów, dlatego też przygotowaliśmy własną interpretację kulebiaka z kapustą i grzybami. Możecie także spróbować u nas pysznego kulebiaka z pieczarkami lub bogato nadzianego mięsem kulebiaka z wieprzowiną czy indykiem. Wypiekane przez nas wytrawne ciastka z mięsnym lub warzywnym nadzieniem są solidne i pozwolą wam się najeść w porze śniadaniowej lub podczas przerwy w pracy. Jeśli natomiast poszukujecie drobnej przekąski dla siebie i znajomych, polecamy nasze małe kulebiaczki.

W ofercie znajdziesz także pyszny domowy chleb z chrupiącą skórką.

Kulebiak z pieczarkami czy mięsem wieprzowym? – wybierz swój ulubiony

Jeśli chodzi za wami kulebiak z kapustą i grzybami lub mięsem wieprzowym, ale nie macie czau, aby do nas zajrzeć, nie martwcie się. Starannie wypieczone i pachnące przysmaki możecie zjeść nie tylko w naszej piekarni, ale także dokonać zamówienia w naszym sklepie internetowym i cieszyć się nimi w domu. Dostarczamy na terenie Krakowa. Sprawdźcie wszystkie nasze kompozycje i przekonajcie się, jaka odmiana kulebiaka w wydaniu Babka Cafe, będzie waszą ulubioną.

Czekamy na wasze zamówienia oraz opinie na temat naszych wypieków. Zapraszamy do kontaktu.