W czasach, kiedy wielu z nas żyje w biegu, korzysta z cateringu, je pośpiesznie na mieście lub kupuje w marketach gotowe produkty, tęsknimy za smakami znanymi z rodzinnego domu oraz przetworami troskliwie pakowanymi dla nas przez rodziców. Dlatego właśnie domowe przetwory to coś, co warto mieć w szafce, kiedy najdzie nas ochota na chwilę kulinarnej nostalgii. W Babka Cafe pakujemy dla was w słoiki nasze wyjątkowe przysmaki. Przygotowujemy je w oparciu o najpiękniejsze wspomnienia, które sami wynieśliśmy z rodzinnego gniazda oraz z wykorzystaniem odrobiny naszej osobistej inwencji. Wypróbujcie nasz pomysł na żurek czy krem jarzynowy i zobaczcie, co jeszcze mamy w ofercie.

Domowy pasztet, grzaniec, kompot – sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

Zwyczajne kanapki z żółtym serem z supermarketu już was nudzą i szukacie smaczniejszych pomysłów na pożywne śniadanie? W takim razie czeka na was nasza domowa spiżarnia, a w niej wiele smakołyków. Chrupiący chleb z kremową konfiturą truskawkową albo swojskim smarowidłem z naszej kolekcji z pewnością będzie stanowić dobry początek dnia lub energetyczną przekąskę. Polecamy także domowy pasztet w wersji warzywnej, przygotowany ze świeżych składników i zapakowany w praktyczny słoik. Nie zabraknie także smakowitych tradycyjnych napojów, takich jak domowy kompot czy grzaniec. Starannie dobrane owoce i przyprawy dają wyjątkowy aromat, który podbija serca naszych klientów.

Ciasta świąteczne na Boże Narodzenie – sprawdź naszą ofertę!

Domowe przetwory na zamówienie – tradycyjne smaki z dostawą pod drzwi

Jaka jest największa zaleta tradycyjnych domowych przetworów z Babka Cafe? Obok ich unikalnego smaku, będzie to z pewnością także wygoda. Nie musicie samodzielnie przygotowywać słoików. Wszystko przyrządzamy i pakujemy dla was, żebyście w każdej chwili mogli cieszyć się pyszną i zdrową przekąską. Jeśli nie możecie zajrzeć do naszej domowej spiżarni osobiście, zapraszamy do jej wirtualnego odpowiednika. W sklepie internetowym możecie zamówić przetwory z dostawą.

Znajdujemy się w Krakowie, ale specjały z naszej spiżarni wysyłamy do smakoszy z całej Polski. Sprawdźcie nas!