Przygotowując wigilijną kolację oraz bożonarodzeniowe specjały, które zostaną podane następnego dnia, trzeba mierzyć się z niemałym zamieszaniem w kuchni. Postawione na ogniu garnki, włączony piekarnik i ledwo domykająca się lodówka to częsty sygnał przedświątecznej gorączki, której jednak nie da się uniknąć, jeśli chce się dopiąć wszystko na ostatni guzik, zanim goście zasiądą do stołu. Zapytajcie w Babka Cafe o nasze ciasta na Święta Bożego Narodzenia, a przynajmniej o tę jedną kwestię będziecie mogli być spokojni. Świeże i pachnące wypieki z naszego pieca uatrakcyjnią wieczerzę i szybko znikną ze stołu.

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia – sprawdź nasze propozycje

Nasze grudniowe menu to przede wszystkim pyszne ciasta na Boże Narodzenie. Powstają one z opracowanych przez nas przepisów, na podstawie naszych doświadczeń cukierniczych oraz porad mam i babć, które wypieki świąteczne miały w małym paluszku. Jednocześnie nasza oferta ciast na Boże Narodzenie komponowana jest na podstawie waszych upodobań. Aromatyczny piernik świąteczny dojrzewający, zawijany makowiec czy tarta z białym makiem to ukłon w stronę waszych ulubionych świątecznych tradycji cukierniczych. Dla waszych pociech mamy również słodkie babeczki Rudolfy, które wywołają uśmiech na dziecięcych buziach. Jednocześnie wiemy, że serniki na Boże Narodzenie są obowiązkową pozycją na liście świątecznych słodkości, więc w tej kwestii również staramy się stanąć na wysokości zadania. Do naszych propozycji należy sernik korzenny oraz waniliowy.

Robimy także serniki w słoiku.

Tradycyjne ciasto na Boże Narodzenie – dostarczymy je na Twój wigilijny stół

Nawet w nowoczesnym domu, gdzie na co dzień próbuje się kuchni z różnych zakątków świata, pod koniec grudnia królują tradycyjne polskie smaki. Zarówno wigilijne dania, jak i wypieki powinny więc odpowiadać wysokim standardom, wyznaczonym przez wspomnienia gwiazdki z naszych dziecięcych lat. Pani lub pan domu odpowiedzialni za organizację świątecznej uczty nie mają łatwego zadania, no chyba że mieszkają w Krakowie i znają adres Babka Cafe. Wasze tradycyjne ciasto na Boże Narodzenie możecie odebrać u nas na miejscu lub zamówić z dowozem. Sprawdźcie nas w te święta.